KIM JESTEŚMY

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie elektrycznego ogrzewania wspomagającego. Przeprowadzamy klienta przez cały cykl projektu, rozpoczynając od wyliczenia potrzebnych mocy i doboru optymalnego typu kabla grzewczego, poprzez przygotowanie projektów wykonawczych, dostawy materiałów, montaż instalacji grzewczych na obiekcie, odbiory, aż do rozruchu i projektów powykonawczych. 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań projektowych, najwyższej klasy materiałów, a także dzięki wysoce wykwalifikowanej grupie montażowej jesteśmy firmą cenioną i rozpoznawaną na rynku. Poprzez indywidualne podejście do każdego problemu zapewniamy optymalne rozwiązania, gwarantując satysfakcję naszym Klientom. Dobieramy materiały grzewcze odpowiednio do wymagań technicznych (temperatury, klasy wybuchowości i warunków środowiskowych). Stosujemy zawsze materiały grzewcze sprawdzonych producentów (kable samoregulujące, ograniczające moc, stałooporowe metalowe lub teflonowe). Oprócz montażu instalacji oferujemy także ich okresowe przeglądy i naprawy na obiekcie. 

Zakres ogrzewanych przez nas substancji jest bardzo szeroki, poczynając od tak typowych jak woda i olej przez kwasy, zasady, lecytynę, fruktozę, czekoladę, masło, substancje ropopochodne, aż do pyłów z instalacji odsiarczania, smoły i substancji smolistych, paku, oparów siarki i innych wymagających utrzymania wysokich temperatur. 

Projektujemy i wykonujemy instalacje ogrzewania elektrycznego w strefach zagrożenia wybuchem Ex.

ZESPÓŁ

Nasza firma składa się z dwóch pionów: projektowego i wykonawczego.

Grupa projektowa posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży ogrzewania elektrycznego i legitymuje się wieloma zrealizowanymi projektami instalacji grzewczych w wielu gałęziach przemysłu.

Pion wykonawczy to wyspecjalizowana grupa odpowiedzialna za wdrożenie przygotowanych projektów. Dzięki udokumentowanej praktyce i umiejętnościom pozyskanym podczas montażu setek kilometrów kabli grzewczych, nie obawiamy się realizacji zadań trudnych i nietypowych. Jesteśmy gotowi na podejmowanie każdego tematu wymagającego zastosowania ogrzewania elektrycznego.

Close Menu